ДНЗ №11 ”Берізка”, Ворзель
Київська область, Бучанський район

Історична довідка

     Ворзельський  заклад дошкільної освіти комбінованого типу №11 «Берізка» відкрито у 1946році. Приміщення сьогоднішнього ЗДО колись належало багатому торговцю.

    У роки Великої Вітчизняної війни тут був розташований філіал військового госпіталю, де працювала санітаркою, доглядаючи за тяжко пораненими воїнами, майбутня вихователька А.І. Величко.

    З 1950-го року дошкільний заклад набув статус санаторного і працював цілодобово. Завідуючою була В.К.Колесник. З 1951р. О.К. Канівець - вихователька закладу, переведена на посаду завідуючої відділом редакції журналу «Дошкільне виховання».

    У період 1955-1973 р.р.  на посаді завідуючої працювала Г.Ф. Прокопенко-Авакян. В цей час у приміщенні неодноразово проводилась реконструкція. В дитсадку лікувались і оздоровлювались діти з усього Ірпінського регіону. Харчування було п’ятиразове. Готували їжу на звичайній плиті, яку опалювали дровами. В групових кімнатах були грубки ,які опалювались дровами та торфом.

    У 1973-му році на посаду завідуючої призначена  Тамара Петрівна Поліщук. За час її роботи підведено природний газ, збудовано котельню, де поставлено два котли, які зігрівають приміщення і сьогодні. Тамара Петрівна, окрім обов’язків завідуючої,  виконувала обов’язки депутата Ворзельського виборчого округу №75 та обрядового старости.   Нині  Т.П. Поліщук  має  звання  «Відмінник  освіти України», працює на посаді завідуючої Ірпінського дошкільного навчального закладу №3.

    10 лютого 1987 року на посаду завідуючої  призначена  Перуцька  Антоніна Іванівна.

    З 24 вересня 1996 року  Ворзельський заклад дошкільної освіти №11 визнаний як юридична особа, зареєстрований статут закладу.

   У 1987- 2001 роках проведено капітальний ремонт з перебудовою роздягальні, кабінету, залу. Проведено 200 м трубопроводу, встановлено металеву огорожу, на ігрових майданчиках встановлені ігрові споруди. Антоніна Іванівна була депутатом,  членом виконкому,  працювала секретарем Ворзельської селищної ради.
 

"Берізка" сьогодні.

   З 24 травня 2006 року завідуючою Ворзельського ЗДО №11 призначена Якуніна Раїса Петрівна, вона очолює заклад і понині.

   З 2006 року на території садка оновлений дитячий майданчик, відремонтовано господарські приміщення. Садочок приймає активну участь у житті селища. Вихованці, педагоги  та заклад вцілому нагороджені дипломами та подяками Ворзельської селищної ради та відділу освіти Ірпінської міської ради .

   У 2013 році в садочку  за активної підтримки батьків та Ворзельської селищної ради  було зроблено ремонт, побудовано нову котельню, облаштовано окремий медичний кабінет, зроблено огорожу навколо території садка.  

    У вересні 2013 року Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації нагородив Раїсу Петрівну грамотою за сумлінну творчу працю та високий професіоналізм.

   У вересні 2015 року,враховуючи збільшення кількості дітей дошкільного віку,в садочку було відкрито четверту групу.  А також була введена в роботу чергова група. 

   Наразі в нашому садочку виховується  63 дітей.

Логін: *

Пароль: *