ДНЗ №11 ”Берізка”, Ворзель
Ірпінь, Київська область

Наші події

09.05.2019. День Перемоги.

Вихованці нашого ДНЗ прийняли участь в урочистому мітинзі з нагоди святкування Дня Перемоги. Діти читали вірші,співали пісні,зичачи всім добра. Особливо зворушливо прозвучала пісня про мир у виконанні наших малюків.

 

16.05.2019. День вишиванки.

Щороку в травні ми українці відмічаємо День вишиванки. Дорослі і діти в цей день традиційно одягають гарні вишиті сорочки та плаття. І наші вихованці теж прийшли до садочка святково одягненими. Ось погляньте лишень на них,наших маленьких українців та україночок.

 

24.05.2019 Випуск - 2019

Кожного року наприкінці травня в нашому садочку відбувається радісне і  водночас сумне свято - ми прощаємося з нашими найстаршими вихованцями. Вони вже виросли,змужніли і готові підкорювати нові шкільні вершини знань. Зустрічайте,ось вони,наша гордість,наші випускники 2019!

 

31.05.2019 День захисту дітей.

Вже стало доброю традицією влаштовувати розваги та концерт до дня захисту дітей. І наші вихованці приймають активну участь.

 

7.06.2019.  Огляд-конкурс художньої самодіяльності "Таланти твої,Приірпіння".

Наприкінці кожного навчального року проходить огляд-конкурс художньої самодіяльності "Таланти твої,Приірпіння" на якому всі заклади дошкільної освіти представляють свої найкращі творчі номери. Зустрічайте! Наші талановиті зірочки!

 

14.06.2019. Зліт маленьких туристят.

Традиційно на базі нашого закладу щороку відбувається зліт маленьких туристят з усіх 14 закладів Ірпеня та Приірпіння. На малят чекають казкові персонажі, запальні руханки, дивовижні пригоди, чудернацькі перешкоди  від яких наша малеча просто узахваті. На святі присутні представники управління освіти та науки Ірпінський міської ради. Наприкінці подорожі на всіх чекає смачна туристична каша та призи. 

 

Логін: *

Пароль: *