ДНЗ №11 ”Берізка”, Ворзель
Ірпінь, Київська область

В цьому розділі ви можете знайти корисні статті та посилання.

Денне меню як джерело інформації для батьків про дитяче харчування.

   Згідно з пунктом 1.9 Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах,затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України,Міністерства охорони здоров'я України від 17.04.2006 №298/227,під час організації харчування необхідно принципів наступності, єдності вимог у дошкільному навчальному закладі й родині. Питання раціонального харчування дітей в нашому дошкільному закладі неодноразово включалось в тематику батьківських зборів,консультацій для батьків,висвітлювалось в інформаційних куточках. Для правильної організації харчування дитини вдома,особливо у вихідні та святкові дні,батьки повинні знати режим та специфіку харчування в дошкільному навчальному закладі. Саме тому щодня медична сестра в інформаційному куточку вивішує меню із зазначенням виходу страви,а на прикінці кожного дня вивішує денне меню на наступний день.

   В кожній групі та на харчоблоці вивішено таблицю,де зазначено орієнтовний обєм готових страв та окремих продуктів,що мають отримувати діти. В меню зазначаємо повні назви всіх страв та вихід страви відповідно до вікової категорії дітей: від 1 року до 3 років - це ясла;від 3 років до 6 (7) - це садок. У нашому дошкілньому навчальному закладі діє триразовий режим харчування.  

   Особливу увагу звертаємо на дітей яким призначено дієтичне харчування. Для них завжди готують окремі страви,які відповідають призначенням лікаря-гастроентеролога. Для таких дітей в денне меню вносяться назви страв та маса порції і прописуються вони після основних блюд з позначкою дієта.

                                                                                                                                                                                                                

Електронна реэстрація в ДНЗ "Берізка"

НАША АДРЕСА:

Київська область, м. Ірпінь,

с.м.т. Ворзель, вул. Чкалова, 19

ТЕЛЕФОН:

т.: 0(4597) 46-3-41

ЗАВІДУВАЧ:

Якуніна Раїса Петрівна

Яндекс.Метрика

Логін: *

Пароль: *